Hakkımızda

Uzmanlaşmayı, farklılaşmayı, yenilik ve sürdürülebilirliği temel ölçüt olarak kabul eden AYSE Yapı Üretim ve Ticaret A.Ş. Temmuz 2014 tarihinde bir inşaat ve taahhüt şirketi olarak sektöründeki yerini almıştır. AYSE Yapı Anka Seramik A.Ş., Halil İbrahim Aydın İnşaat A.Ş. gibi firmaları barındıran Aydın Grup ile 1982 yılından bu yana konut üretimi sektöründe faaliyet gösteren Sezer İnşaat A.Ş.’nin iş birliği ve ortaklığı ile kurulmuştur.

Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen AYSE Yapı, İstanbul’da yaptığı projelerle nitelikli konut, iş yeri, ev/ofis pazarının yeni ve güçlü aktörü olma yönünde hızla ilerlemektedir. Bu amaçla AYSE Yapı İstanbul şehir merkezinde, bölgelerin ihtiyacına göre zemin etüdünden iskan aşamasına kadar her konuda, kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı ile modern ve son teknolojilerinden faydalanan binaların üretimine başlamıştır.

Misyonumuz

Güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı kalarak sürekli gelişen teknolojinin öncülüğünde doğal yaşamdan kopmayan modern iş ve yaşam alanları üretmek. Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız projeler ile yeni bir marka değeri yaratmak.

Vizyonumuz

Misyonumuz öncülüğünde her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte yüksek prestijli projeler üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve 10 yıl içerisinde Türkiye’deki en iyi 10 şirket arasına girmek.